رشیدی خبر داد: اهدای 3 نشان ویژه سازمان‌های صنعتی در اختتامیه جشنواره «فردا»
دوشنبه 15 مهر 1398 بازدید: 1889
رشیدی خبر داد: اهدای 3 نشان ویژه سازمان‌های صنعتی در اختتامیه جشنواره «فردا»

اختتامیه پنجمین جشنواره «فردا» با اهدای 3 نشان ویژه جشنواره به سازمان‌هایی که در زمینه تولید آثار صنعتی و فناوری تولیداتی شاخص داشتند، برگزار خواهد شد.
به گزارش ستاد خبری پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی «فردا»، اختتامیه جشنواره «فردا» عصر امروز دوشنبه در سالن سوره حوزه هنری با اجرای نیما کرمی برگزار می‌شود.
در این مراسم که با حضور چهره‌های فرهنگی و صنعتی برگزار خواهد شد، دبیر جشنواه گزارشی از عملکرد دبیرخانه جشنواره ارائه خواهد داد و در ادامه با سخنرانی کوتاه چند مدیر فرهنگی و صنعتی جوایز این دوره در بخش‌های مختلف اهدا خواهد شد.
بهزاد رشیدی؛ دبیر این دوره از جشنواره «فردا» درباره جزئیات برگزاری این مراسم گفت: مراسم اختتامیه عصر امروز دوشنبه 15 مهرماه از ساعت 16 در تالار سوره حوزه هنری شروع خواهد شد. امیدوارم همانطور که در زمان برگزاری جشنواره فیلم‌سازان و عکاسان هنرمند، استقبال خوبی از این رویداد داشتند، در اختتامیه هم حضور چشمگیر آنها را شاهد باشیم.
دبیر جشنواره «فردا» بیان کرد: در اختتامیه میزبان مدیران صنعتی و فرهنگی از سازمان‌ها و نهادهای مختلف خواهیم بود. محمد حمیدی مقدم؛ مدیر مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد؛ معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی، سورناستاری؛ معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، رضا رحمانی؛ وزیرصنعت،معدن و تجارت، سعید رسولی؛ مدیرعامل راه آهن، خداداد غریب‌پور؛ مدیرعامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی (ایمیدرو) و عزیز اکبریان؛ رئیس کمیسیون صنایع مجلس از چهره‌های حاضر در این مراسم خواهند بود.
رشیدی تصریح کرد: علاوه بر اهدای جایزه به برگزیدگان بخش فیلم و عکس، 3 نشان جشنواره به 3 سازمان و مرکزی که در زمینه تولید آثار صنعتی و فناوری و همکاری بین صنعت و هنر همکاری ویژه داشتند توسط دبیرخانه جشنواره اهدا خواهد شد.
یادآور می‌شود، پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی «فردا»، به دبیری بهزاد رشیدی و با شعار «حمایت از تولید ملی» 12 تا 14 مهرماه در خانه هنرمندان ایران برگزار شد.
انتهای پیام