اعطای نشان ویژه جشنواره «فردا» به شرکت «رجا»
یکشنبه 21 مهر 1398 بازدید: 683
اعطای نشان ویژه جشنواره «فردا» به شرکت «رجا»
دبیرخانه پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی«فردا» یکی از 3 نشان ویژه خود را به شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران اعطا کرد.

به گزارش روابط عمومی پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی«فردا»، سومین نشان ویژه این دوره از جشنواره «فردا» را شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران در مراسم اختتامیه از آن خود کرد.
صادق سَکَری؛ مدیرکل روابط عمومی شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران در مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی که دوشنبه 15 مهرماه به میزبانی سالن سوره حوزه هنری برگزار شد، نشان ویژه این دوره از جشنواره را از دست مسئولان جشنواره و مسئولان عرصه سینمای مستند دریافت کرد.
این نشان در کنار دو نشان ویژه دیگری که جشنواره به انجمن صنفی کارگردانان سینمای مستند و خانه مستند انقلاب اسلامی اعطا کرد، برای مشارکت چشمگیر شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران در این دوره از جشنواره و معاونت رجا در برگزاری مطلوب این رویداد سینمایی، به مدیر روابط عمومی آن به نمایندگی از شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران اعطا شد.
یادآور می‌شود، پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی «فردا» به دبیری بهزاد رشیدی، دوشنبه 15 مهرماه به کار خود پایان داد.
انتهای پیام