اخبار جشنواره
پیش از ظهر امروز یکشنبه 23 تیرماه مدیران ارشد سینمایی کشور با جمعی از مستندسازان و تهیه کنندگان و کارگردان‌های سینمای ایران و عوامل برگزاری پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی«فردا» از پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی بازدید کردند.
یکشنبه 23 تیر 1398
مهرداد خوشبخت؛ کارگردان سینما و تلویزیون با اشاره به تأثیر شگرف سینما بر مقولاتی همچون صنعت و فناوری گفت: مدیران صنعتی باید با نگاهی خوشبینانه به عرصه سینما وارد شوند
شنبه 22 تیر 1398
یک مستندساز گفت: عرصه صنعتی با وجود همه اقداماتی که در معرفی و شناخت آن به انجام رسیده اما عرصه‌ای بکر و دست‌نخورده است لذا ممکن است با تکیه بر برخی منابع اطلاعاتی نتوان فیلمی تأثیرگذار در ارتباط با آن ساخت و فیلمساز نیاز به مواجهه با واقعیات دارد.
چهار شنبه 19 تیر 1398
مسئولان دبیرخانه و اعضای ستاد برگزاری پنجمین جشنواره فیلم و عکس «فردا»، یکشنبه 23 تیرماه با جمعی از مدیران سینمایی کشور و اساتید دانشگاه و مستندسازان و عکاسان همراه می‌شوند تا در راستای برنامه‌ها و اهداف این جشنواره، از پژوهشگاه رویان وابسته به جهاد دانشگاهی بازدید کنند.
چهار شنبه 19 تیر 1398
از آغاز به کار رسمی دبیرخانه پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی«فردا»، بهزاد رشیدی؛ دبیر این دوره از جشنواره با مراکز و مراجع گوناگون هنری، صنعتی و فناوری به منظور هر چه پُربارتر برگزار شدن این جشنواره رایزنی کرده است.
دوشنبه 17 تیر 1398
یک کارشناس و منتقد پیشکسوت سینما با اشاره به اینکه در عرصه فیلم و عکس صنعتی و فناوری نباید تک ساحتی عمل کرد و تنها بر جنبه های مثبت و پیش‌رونده آن تکیه کرد، گفت: قطعاً این عرصه کمبودها و کاستی‌های زیادی دارد و آنها نیز باید در قالب رویدادی همچون جشنواره «فردا» به تصور کشیده شود اما اینکه محصول چنین فرایندی در کجا به مصرف برسد، مسئله مهمی است که باید به آن دقت کرد.
یکشنبه 16 تیر 1398
بهزاد رشیدی؛ دبیر پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی با حضور در گردهمایی معاونان فرهنگی واحدهای سازمانی جهاد دانشگاهی، ضمن ارائه گزارشی از مراحل اجرایی این جشنواره، از واحدهای استانی جهاد دانشگاهی برای استفاده از حداکثر ظرفیت این واحدها و همچنین مشارکت دانشگاه‌های سطح کشور در این جشنواره، دعوت به عمل آورد.
چهار شنبه 12 تیر 1398
عکاسان تبلیغاتی و صنعتی با رعایت مقررات مندرج در فراخوان جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی«فردا»، می‌توانند آثار خود را در دو بخش تک‌عکس و مجموعه‌عکس به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.
یکشنبه 9 تیر 1398
در دیدار دو تن از اعضای هیئت مدیره انجمن عکاسان صنعتی و تبلیغاتی با دبیر پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی، طرفین بر تعمیق و توسعه روابط و همکاری با یکدیگر تأکید کردند.
چهار شنبه 5 تیر 1398
پوستر پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی«فردا»، ترکیبی از المان‌های فضای صنعتی با ابزار و ادوات سینمایی است.
چهار شنبه 5 تیر 1398
دبیرخانه جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی«فردا» مستقر در جهاد دانشگاهی هنر در قالب امضای تفاهمنامه‌ای با انجمن صنفی کارگردانان سینمای مستند، از ورود فیلمسازان حرفه‌ای به چرخه تولید فیلم صنعتی استقبال کرد.
چهار شنبه 29 خرداد 1398
نشست خبری پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی «فردا» پیش از ظهر امروز دوشنبه 27 خرداد در حوضخانه فرهنگستان هنر برگزار شد.
سه شنبه 28 خرداد 1398
دبیرخانه پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی در سومین برنامه بازدید خود،جمعی از مستندسازان و عکاسان را جهت بازدید و آشنایی با روند کاری، به پارک فناوری پردیس اعزام کرد.
دوشنبه 27 خرداد 1398
12345678910...