اخبار جشنواره
اسامی فیلم‌های راه یافته به بخش مسابقه جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)، در بخش‌های مستند و مجموعه مستند اعلام شد.
دوشنبه 1 مهر 1398
تهران- ایرنا- رئیس «انجمن عالی هنرها و فنون سینمایی ایران» با اشاره به اهمیت مستندنگاری از صنایع کشور، گفت: بهتر است هر دوره از جشنواره یک موضوع موردی و غیر شعاری برای ارتقای کیفیت فیلم مستند صنعتی داشته باشد.
شنبه 30 شهریور 1398
مدیرعامل موسسه سینمایی هنر و تجربه می‌گوید رابطه بین مستندساز و سرمایه‌گذاری که در حوزه صنعت فعالیت دارد باید دوسویه باشد و تنها به نیمه خالی لیوان توجه نشود.
شنبه 30 شهریور 1398
پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی فردا، به میزبانی خانه هنرمندان برگزار می‌شود.
چهار شنبه 27 شهریور 1398
عضو هیات مدیره انجمن مستندسازان معتقد است جشنواره صنعتی می‌تواند با برگزاری ورک شاپ‌ها و نمایش فیلم‌هایی که در آن‌ها نگاه جدید و تازه‌ای به صنعت وجود دارد، سینمای مستند را به دل جامعه ببرد.
چهار شنبه 27 شهریور 1398
اسامی فیلم‌های راه یافته به بخش مسابقه جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)، در بخش‌های تبلیغات، پویانمایی و دانشجویی اعلام شد.
دوشنبه 25 شهریور 1398
آثار منتخب بخش عکس پنجمین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)، معرفی شد.
چهار شنبه 20 شهریور 1398
مجموع آثار ارسالی به پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی(فردا)، حکایت از افزایش سه برابری میزان مشارکت در این رویداد هنری دارد.
شنبه 16 شهریور 1398
مدیر کل روابط عمومی یک شرکت معدنی و صنعتی با بیان اینکه فرهنگ‌سازی از طریق مستندات و تیزرهای تبلیغاتی، ابزاری برای جلب حمایت مردم از هر نوع فعالیت صنعتی در کشور محسوب می‌شود، معتقد است که استفاده از ابزارهای مختلف هنری و هنرهای تجسمی و جشنواره‌های عکس و فیلم صنعتی می‌تواند عامل محرکی برای شناساندن صنایع به جامعه و همچنین رونق تولید باشد.
پنج شنبه 14 شهریور 1398
دبیر پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی«فردا» با اشاره به اینکه یکی از بارزترین دستاوردهای دستگاه اجرایی و دولتی، در عرصه صنعتی و فناوری رقم می‌خورد گفت: معمولاً چنین است که این دستاوردها در قالب‌هایی هنری همچون فیلم و عکس به شکلی شتابزده در هفته‌ای همچون بزرگداشت دولت معرفی می‌شوند که باید این روند اصلاح شود.
سه شنبه 12 شهریور 1398
گفت‌وگوی صمت با پرویز کرمی، مشاور معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری رشد مراکز صنعتی با کمک سینما
شنبه 2 شهریور 1398
به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، لقمان خالدی از کارگردانان سینمای مستند، با بیان اینکه همیشه یک بی‌اعتمادی میان صاحبان صنعت و سینمای مستند وجود داشته است؛ گفت: در فضای جامعه امروز ما یک بی اعتمادی وجود دارد که در مورد صاحبان صنایع و مستندسازان هم صدق می‌کند. این بی‌اعتمادی از طرف متولیان صنعت زیاد دیده می‌شود، در حالیکه وقتی نسبت به مستندساز بی‌اعتماد باشند اتفاق مثبتی رقم نخواهد ‌خورد و مستندی ماندگار برایشان تولید نمی‌شود
جمعه 1 شهریور 1398
با حکم بهزاد رشیدی دبیر پنجمین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)، هیات انتخاب بخش فیلم این جشنواره معرفی شد.
یکشنبه 27 مرداد 1398
12345678910...