به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، لقمان خالدی از کارگردانان سینمای مستند، با بیان اینکه همیشه یک بی‌اعتمادی میان صاحبان صنعت و سینمای مستند وجود داشته است؛ گفت: در فضای جامعه امروز ما یک بی اعتمادی وجود دارد که در مورد صاحبان صنایع و مستندسازان هم صدق می‌کند. این بی‌اعتمادی از طرف متولیان صنعت زیاد دیده می‌شود، در حالیکه وقتی نسبت به مستندساز بی‌اعتماد باشند اتفاق مثبتی رقم نخواهد ‌خورد و مستندی ماندگار برایشان تولید نمی‌شود
تاریخ انتشار
جمعه 1 شهریور 1398
با حکم بهزاد رشیدی دبیر پنجمین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)، هیات انتخاب بخش فیلم این جشنواره معرفی شد.
تاریخ انتشار
یکشنبه 27 مرداد 1398
در آستانه برگزاري پنجمين جشنواره فيلم و عكس فناوري و صنعتي «فردا» و براساس تفاهمی که بین جهاد دانشگاهی هنر، انجمن سینمای جوانان ایران و انجمن صنفی کارگردانان سينماي مستند صورت گرفته، از توليد 20 عنوان فيلم مستند با موضوعات مرتبط با صنعت و فناوري ایرانی حمايت مي شود.
تاریخ انتشار
سه شنبه 22 مرداد 1398
عضو هیئت مؤسس انجمن عکاسان صنعتی و تبلیغاتی معتقد است که عکاسان صنعتی کار هنری انجام نمی‌دهند؛ بلکه کار آنها ارائه خدمات است و این خدمات به شیوه‌ای دقیق و فنی توسط این عکاسان ارائه می‌شود.
تاریخ انتشار
سه شنبه 22 مرداد 1398
فراخوان جشنواره
پنجمین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)
شرکت راه آهن
جهاد دانشگاهی هنر
وزارت صنعت معدن تجارت
ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان - معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
دانشگاه هنر تهران
سازمان سینمایی و امور سمعی و بصری
پنجمین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)
پنجمین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) با هدف معرفی فعالیت‌ها، توانمندی‌ها و دستاوردهای کشور در بخش‌های مختلف علمی، فناوری، نوآوری و صنعتی توسط جهاد دانشگاهی هنر با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به دبیری بهزاد رشیدی برگزار می‌شود.
انتقادات و پیشنهادات

ثبت اطلاعات
چند رسانه ای
حامیان جشنواره