پیش از ظهر امروز یکشنبه 23 تیرماه مدیران ارشد سینمایی کشور با جمعی از مستندسازان و تهیه کنندگان و کارگردان‌های سینمای ایران و عوامل برگزاری پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی«فردا» از پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی بازدید کردند.
تاریخ انتشار
یکشنبه 23 تیر 1398
مسئولان دبیرخانه و اعضای ستاد برگزاری پنجمین جشنواره فیلم و عکس «فردا»، یکشنبه 23 تیرماه با جمعی از مدیران سینمایی کشور و اساتید دانشگاه و مستندسازان و عکاسان همراه می‌شوند تا در راستای برنامه‌ها و اهداف این جشنواره، از پژوهشگاه رویان وابسته به جهاد دانشگاهی بازدید کنند.
تاریخ انتشار
چهار شنبه 19 تیر 1398
از آغاز به کار رسمی دبیرخانه پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی«فردا»، بهزاد رشیدی؛ دبیر این دوره از جشنواره با مراکز و مراجع گوناگون هنری، صنعتی و فناوری به منظور هر چه پُربارتر برگزار شدن این جشنواره رایزنی کرده است.
تاریخ انتشار
دوشنبه 17 تیر 1398
یک کارشناس و منتقد پیشکسوت سینما با اشاره به اینکه در عرصه فیلم و عکس صنعتی و فناوری نباید تک ساحتی عمل کرد و تنها بر جنبه های مثبت و پیش‌رونده آن تکیه کرد، گفت: قطعاً این عرصه کمبودها و کاستی‌های زیادی دارد و آنها نیز باید در قالب رویدادی همچون جشنواره «فردا» به تصور کشیده شود اما اینکه محصول چنین فرایندی در کجا به مصرف برسد، مسئله مهمی است که باید به آن دقت کرد.
تاریخ انتشار
یکشنبه 16 تیر 1398
فراخوان جشنواره
پنجمین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)
جهاد دانشگاهی هنر
وزارت صنعت معدن تجارت
ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان - معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
دانشگاه هنر تهران
سازمان سینمایی و امور سمعی و بصری
پنجمین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)
پنجمین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) با هدف معرفی فعالیت‌ها، توانمندی‌ها و دستاوردهای کشور در بخش‌های مختلف علمی، فناوری، نوآوری و صنعتی توسط جهاد دانشگاهی هنر با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به دبیری بهزاد رشیدی برگزار می‌شود.
انتقادات و پیشنهادات

ثبت اطلاعات
چند رسانه ای
حامیان جشنواره